אינסטגרם מפתחת עוד כמה כלי AI יצירתיים נוספים למשתמשים רגילים, שבקרוב יגיעו לעדכון האינסטגרם שלך.

יצירת מדבקות בינה מלאכותית

אינסטגרם עובדת על כלי מדבקות AI חדשני עבור הפוסטים והסטוריז שלך באינסטגרם, שיאפשר לך ליצור גרפיקה מותאמת אישית על סמך הנחיות טקסט.

זה יאפשר יצירת AI חזותי, שאותו תוכל להוסיף לכל אחד מהפוסטים שלך

כלי עריכה חזותיים

אינסטגרם  מחפשת ליישם כלי AI גנרטיביים שיאפשרו לך להסיר או להחליף אלמנטים מההעלאות שלך בתהליך היצירה.

יש כרגע שני אלמנטים לכך. הראשון הוא ‘מברשת AI’, שתאפשר לך להחליף חלקים מהתמונה שלך, באמצעות AI גנרטיבי כדי להשלים את החסר. השני הוא ‘סגנון מחדש’, שדרכו תוכל ליצור מחדש קטעים של תמונה שהועלתה באמצעות הנחיות טקסט.

כך שאם את רוצה רקע אחר, את יכולה להוסיף תיאור של ההגדרה שאת מעדיפה, ובאותו זמן תוכלי גם להחליף אלמנטים ספציפיים בחלופות שנוצרו בינה מלאכותית.

AI צ’אטבוט

בדומה לכלי הצ’אטבוט שלי בינה מלאכותית של Snapchat , גם אינסטגרם מתנסה בממשק משתמש חדש לשיחה, המובנה ב-DM שלך .

תוכלי להשתמש בכלי הזה בשרשורי ה-DM הרגילים שלך, על ידי הקלדת @ai בשדה הצ’אט, כך שתוכלי לשאול שאלות למשל, מקומות ללכת לארוחת ערב, אילו סרטים מוצגים, או טריוויה (כדי ליישב סכסוכים), הכל זורם.

סיכום הודעה

אין לך זמן לקרוא את כל ההודעות בדואר?

כלי זה מופעל בינה מלאכותית יסכם עבורך את ההודעות שלך, יחסוך לך זמן.

עם יותר אינטראקציות על מעבר להודעות זה יכול להיות שימושי, אם כי אני לא בטוחה שהייתי סומכת לחלוטין על מערכת AI שתבין את ההקשר המלא של כל ההודעה.

תוויות על תוכן שנוצר בינה מלאכותית

בנוסף לכלי יצירה, אינסטגרם גם מחפשת להוסיף שקיפות רבה יותר סביב תוכן בינה מלאכותית, עם תוויות חדשות שיסבירו מתי נוצרה תמונה על ידי AI.

בהתחשב בעלייה המהירה של שימוש ב-AI גנרטיבי, זה יכול להיות אינדיקטור חשוב כדי להבטיח שקיפות, אם כי רבים ללא ספק ינסו לעקוף את התגים בתקווה לרמות אנשים עם התמונות שנוצרו.

אין מילה מאינסטגרם לגבי מתי האלמנטים האלה מגיעים, אבל את יכולה לצפות לראות עוד פונקציות AI מתמזגות לתוך עדכון האינסטגרם שלך מתישהו בקרוב.    

זה יכול לעניין אותך

השאר תגובה