אינסטגרם עדכנה את אלגוריתם ונותנת עדיפות לתוכן מקורי

אינסטגרם הכריזה בתחילת החודש על עדכון אלגוריתם גדול שנועד להבטיח שפוסטים של תוכן מקורי יקבלו יותר חשיפה, בניגוד לאלה שמפרסמים מחדש את עבודתם , תוך מתן הזדמנות לחשבונות קטנים יותר.

העדכון מורכב מארבעה מרכיבים מרכזיים:

1. הסרת חשבונות שמפרסמים תוכן ממוחזר מהמלצות

בחודשים הקרובים, חשבונות שמפרסמים שוב ושוב (10 פעמים או יותר ב-30 הימים האחרונים) תוכן ממשתמשי אינסטגרם אחרים שהם לא יצרו או שיפרו בצורה מהותית, לא יוצגו במשטחים של המלצה על תוכן.

חשבונות שזוהו יחזרו להיות זכאים להמלצות לאחר שחלפו 30 יום מאז הפעם האחרונה שהם פרסמו תוכן לא מקורי. חשבונות יוכלו לבדוק זאת בסקירת מצב החשבון שלהם.

2. הוספת תוויות לתוכן שפורסם מחדש

זה יכול להיות האלמנט המעניין והמשמעותי ביותר, כאשר אינסטגרם מחפשת כעת להפנות משתמשים באופן יזום לעבר היוצרים המקוריים של התוכן באפליקציה.

כאשר אינסטגרם מזהה שאת היוצרת המקורית של הפוסט, היא תוביל את התנועה לפוסט המקורי שלך, בניגוד לפוסטים חוזרים של אותו פוסט.

תוכן ויראלי מקבל לעתים קרובות הרבה יותר תפוצה משימוש חוזר, ואם אינסטגרם מסוגלת להבטיח שהיוצר המקורי יקבל את כל תשומת הלב הזו, זה יכול להגביר משמעותית את החשיפה ודקות צפיה בתוכן.

יהיה מעניין לראות איך זה עובד בפועל.

3. החלפת פוסטים מחדש בתוכן מקורי בהמלצות

בדומה לנקודה הראשונה, אינסטגרם תחפש כעת להדגיש יותר תוכן מקורי בהמלצות, על ידי החלפת פוסטים חוזרים עם המקור.

אינסטגרם כן מבהירה שזה לא יחול אם הפרסום מחדש ישנה את המקור "בצורה משמעותית"

אינסטגרם גם אומרת שהיא תנקוט בגישה זו רק "כשהתוכן המקורי חדש יחסית", מה שעלול להפחית את הערך שלו לאורך זמן.

4. יוצרים קטנים יותר יקבלו חשיפה רחבה יותר

לבסוף, אינסטגרם מחפשת להאיר זרקור על חשבונות קטנים וחדשים יותר, בניגוד לתעדוף היוצרים הגדולים והבולטים ביותר.

הגישה החדשה של אינסטגרם תראה שכל התוכן החדש יקבל יותר טווח הגעה ראשוני, כאשר הפוסטים שיראו את המעורבות הגדולה ביותר בקהל המבחן הראשוני הזה יקבלו תפוצה רבה יותר.

כמובן, לא נדע את הערך של זה עד שזה יתגלגל, אבל בתיאוריה, זה יכול להבטיח שחשבונות קטנים יותר יקבלו יותר חשיפה, על ידי מתן עדיפות על פני ההמלצות הרגילות.

אבל זה גם סיכון.

אם אינסטגרם תתרחק מהצגת הפוסטים בעלי הביצועים הטובים ביותר, בהתבסס על מעורבות, זה יכול לשנות את חווית המשתמש, לפחות במידה מסוימת.

ואם המערכת של אינסטגרם מסוגלת לזהות ולהמליץ במדויק על פוסטים מקוריים, ולהציג קולות נוספים, זה יכול להיות ניצחון גדול, הן בחזית היוצר והן בחזית המשתמש.

זה יכול לעניין אותך

השאר תגובה