מטא בודקת וריאציות יצירתיות אוטומטיות עבור reel

זה יכול להיות מעניין.

 פייסבוק בוחנת כעת תהליך חדש, אוטומטי שיעזור לנו לייעל את הביצועים של Reels שפורסמו על ידי דף עסקי, על ידי התנסות עם וריאציות שונות של התוכן, בלי שנתאמץ.

 בדיקת  Auto A/B

כפי שניתן לראות בדוגמה זו, שפורסם על ידי Radu Oncescu, חלק ממנהלי דפי פייסבוק מתבקשים לנסות בדיקות "Auto A/B" בתוך ה Reels, אשר תיצור וריאציות של ה-Reel ותדגום אותן עם פלחי קהל.

לפי החלון הקופץ:

"אנחנו נבדוק גרסאות שונות של הסרטון שלך עם כיתובים שונים, נציג עבורך את הביצועים הטובים ביותר."

זהו העדכון האחרון לאפשרויות היצירה האוטומטיות המתפתחות של Meta, כאשר הפלטפורמה מתנסה גם בתבניות שנוצרו אוטומטית שעוזרות לייעל את הקריאייטיב לפורמטים של Reels עם הביצועים הטובים ביותר.

ואכן, בסופו של דבר, אפילו לא נצטרך ליצור מודעה כלל, כאשר המערכת של Meta לוקחת מידע על המוצר מכתובת אתר וממלאת מסע פרסום, בהתאם לשיטות העבודה המומלצות ליצירתיות.

זה החזון האידיאלי, אם כי מפרסמיים רבים בוודאי ירצו להסתמך על הבנת הקהל והנסיון שלהם כדי להמציא את הקמפיינים המהדהדים והיצירתיים ביותר.

אבל אם המערכות של Meta מניבות תוצאות טובות יותר, אולי שווה לנסות.

 לא לכל מנהלי הדפים יש עדיין גישה לאפשרות החדשה הזו, אבל כשהיא תהיה זמינה, יהיה מעניין לבדוק ולהתאים את התוצאות מול הביצועים של הקריאייטיב שלך, לעומת זה שמטא ממליצה.

תיאורטית, המערכות של Meta אמורות להיות מסוגלות להמציא אפשרויות טובות יותר, בהתבסס על הבנה רחבה יותר של מה עובד עם משתמשי פייסבוק ואינסטרם. אבל שוב, זה עדיין מרגיש כמו לתת קצת יותר מדי אמון ברובוטים ולי את האמת… קצת קשה במיוחד שאני יודעת שמטא כמו כל חברה, מטרתה להרוויח.

זה יכול לעניין אותך

השאר תגובה