מטא מסירה אפשרויות מיקוד מפורטות יותר עבור מסעות פרסום

הערה חשובה למפרסמים בפייסבוק, כאשר Meta הכריזה שהיא תסיר ו/או תאחד חלק מאפשרויות הטירגוט שלה, בין אם משום שהן אינן בשימוש נרחב, הן מפורטות מדי או שהן קשורות לנושאים ש"אנשים עשויים תופסים כרגישים".

כפי שהוסבר על ידי Meta:

"החל מ-15 בינואר 2024, אנו מסירים או מאגדים כמה אפשרויות מיקוד מפורטות הקשורות לנושאים שאנשים עשויים לתפוס כרגישים. 

ערכות מודעות קיימות עם אפשרויות מיקוד מושפעות ימשיכו לפעול עד 18 במרץ 2024, אך ידרשו ממך לעדכן את בחירת המיקוד שלך. 

לאחר תאריך זה, נפסיק להציג מודעות לאפשרויות המיקוד המפורטות שהופסקו, וערכות המודעות המושפעות עשויות להיות מושהות".

Meta אומר שהאפשרויות ה"רגישות" מתייחסות לתחומי עניין המכוונים לאלמנטים המתואמים עם בריאות, גזע ו/או אתניות.

מה שהגיוני, במיוחד לאור האתגרים השונים ש- Meta התמודדה עם בעבר על רקע שימוש לא אתי ואפילו לא חוקי באפשרויות מיקוד המודעה שלה.

 זה יכול להשפיע על התהליך שלך,

ועל האופן שבו מוצגות המודעות הפייסבוק ואינסטגרם שלך בפני האנשים הנכונים.

Meta לא סיפקה פרטים ספציפיים על הקטגוריות שהוסרו, כך שקשה למדוד את ההשפעה הפוטנציאלית ואת ההיקף המלא של השינויים המתפרסמים. אבל זה עוד צעד הרחק ממיקוד ידני ומפורט של מודעות.

לדוגמה, בעוד שאתה לא יכול למקד לאנשים על סמך גזע, אתה יכול למקד למשתמשים המתגוררים באזורים מסוימים, שיש מי שיאמר שיכול להוביל, למעשה, לאותה תוצאה. בהתחשב בכך, אין שום דרך למטא להסיר באופן מלא את כל צורות המיקוד המפוקפק לקהל, בעוד שלאורך זמן, מטה גם המשיכה לשפר את כלי מיקוד המודעות האוטומטיים שלה, עד לנקודה שבה מתן יותר אפשרויות ידניות למפרסמים הוא למעשה, לעתים קרובות, מגביל יותר. .

Meta מעדיפה שהמשווקים ישתמשו במקום זאת באפשרויות המיקוד הרחבות שלה ו-Advantage+, אשר מסתמכות יותר על המערכות של Meta, ולעיתים קרובות יניבו ביצועים טובים יותר, על ידי הצגת המודעות שלך למשתמשים שאולי לא מיקדת בעצמך.

אז בעוד ש-Meta מסירה יותר ויותר קטגוריות מיקוד עם הזמן,היא ממליצה לנו להסתמך על אפשרויות התצוגה השיטתיות שלה והאלגוריתם שלה במקום זאת. 

מה שבסופו של דבר נראה כאילו זה יהפוך לאופציה היחידה עבור מותגים.

במידה והשינוי ייכנס לתוקף באחד הקמפיינים שלך,

תראו התראת אזהרה במנהל המודעות, המתריע בפניהם אם אחד ממסעות הפרסום שלהם דורשים עדכון לאחר שהשינוי ייכנס לתוקף. Meta גם מציינת שהיא תספק המלצות מיקוד חלופיות במידת האפשר.

זה יכול לעניין אותך

השאר תגובה