בשבוע שעבר, סוכנות פרסום ספרדית עלתה לכותרות לאחר שחשפה שיצרה דמות בינה מלאכותית, שמרוויחה כעת 10,000 דולר לחודש מחוזים מול מותגים.

https://ca.news.yahoo.com/woman-spain-hottest-model-she-125947098.html

איטנה https://www.instagram.com/fit_aitana/ אינה דורשת תשלום, אין לה התלבטויות לגבי מה שהיא מקדמת, והיא זמינה 24/7. 

היא נראית אמיתית ואין ספק שרבים מ-219,000 העוקבים שלה באינסטגרם לא מודעים לכך שהיא, למעשה, לא קיימת.

אפשר לראות את המשיכה של משפיענים וירטואליים מהבחינה הזו, ואיטנה היא לא הראשונה לבנות קהל עוקבים ענק, ובוודאי לא תהיה האחרונה.

עוד לפני הגעתם של Dall-E ו-Midjourney, דגמים וירטואליים כבר צברו אחיזה, כולל דמויות כמו lilmiquela (2.7 מיליון עוקבים IG)https://www.instagram.com/lilmiquela/

, noonoori (424 אלף עוקבים)https://www.instagram.com/noonoouri/

 ו-Shudu (241 אלף)https://www.instagram.com/shudu.gram/.

כלי יצירה מתקדמים יותר הופכים כעת את הזהויות הווירטואליות הללו ליותר חיים, בעוד השלב הבא של האנימציה הדיגיטלית יכול לקחת אותן לרמה אחרת של ריאליזם, בשכפול מגמות אנושיות.

בסרטון הזה https://humanaigc.github.io/animate-anyone/, ששותף כחלק מפרויקט "הנפשת כל אחד" של עליבאבא מדגיש כיצד זיהוי תמונות מתקדם ורצף וידאו יכולים כעת לשכפל תנועה אנושית בפועל, במידה יותר ויותר מציאותית.

זה עדיין לא מושלם, אבל שוב, אנחנו באמת רק בתחילת התהלי.

אנחנו נראה איך, ככל שהמערכות הללו ממשיכות להתפתח, משפיענים וירטואליים, הן בצורת סטילס והן בצורת וידאו, עומדים להפוך לאלמנטים הרבה יותר גדולים של מעורבות או אינטראקציה עם הגולש.

 יצירות וירטואליות לחלוטין, מונפשות מתמונות סטילס, יהיו זולות יותר לשימוש, מהירות יותר להתאמה אישית וקלות יותר עבור כל מותג 

 כל פלטפורמה כבר מפרסמת דרישות תיוג בינה מלאכותית כדי להקדים את זה, אבל באופן מציאותי, זה הולך להיות יותר ויותר קשה לדעת אם אני מסתכלת על אדם אמיתי או יצירת בינה מלאכותית, כשהפרטים והעיוותים המטושטשים מגוהצים במהירות החוצה על ידי תהליכים ומערכות חדשות יותר.

כרגע קל לזהות את התמונות הקידום שנוצרו בינה מלאכותית אבל השכלולים מקרבים בהתמדה את הכלים האלה למציאות, ולמרבה האירוניה, לוקחים את הצרכנים רחוק ממנה במקביל.

אז מה זה אומר על מאמצי השיווק שלך?

ובכן, אם את מתביישת מהמצלמה, ויש לך הסתייגויות לגבי יצירת תוכן וידאו, 

בקרוב, ייתכן שלא תצטרכי.

אולי תזוזי והדמות תעלה את התזוזה שלך או הקול שלך, אבל לא יראו אותך.

כמו כל כלי בינה מלאכותית,  זה יכול להיות גם חדשות רעות…

 עבור משפיענים אנושיים… 

אני מאמינה שהיצירתיות האנושית תישאר חיונית.

 כי לא משנה כמה מציאותית יצירת הבינה המלאכותית שלך, עדיין נצטרך רגש ואנושיות כבסיס לקידום

זה יכול לעניין אותך

השאר תגובה